Про компанію

Компанія "Промсклад" працює на українському ринку вже 15 років. Основною сферою нашої діяльності є продаж та здача в оренду складських та виробничих приміщень, цехів, майнових комплексів та інших промислових об’єктів. Також у нас можливий продаж землі промислового призначення. Не співпрацюємо з фізичними особами.

Ми пропонуємо Вам оренду та продаж виробничих і складських приміщень в Києві та Київській області. Усі умови обговорюються заздалегідь. Працюємо виключно на основі відповідних договорів про купівлю чи оренду. Оплата можлива лише безготівковим способом по факту прийняття послуг.

Також шукаємо для співпраці власників об'єктів промислового призначення в Київській області та в Києві для надання послуг з пошуку орендарів та покупців.

Весь спектр наших послуг Ви можете знайти тут. Для обговорення усіх деталей звертайтеся за контактними номерами телефонів. Гарантуємо високу якість послуг та великий вибір складських і виробничих приміщень для оренди.

 
 

Пошук по сайту

Шукати

Новини компанії

Складські приміщення Київ оренда: велика база об’єктів!
10 грудня 2018 в 12:06

Компанія "Промсклад" займається орендою і продажем складських та виробничих приміщень протягом 15 років! Тож якщо вам потрібно зняти складське приміщення Київ, об'єкти промислового призначення, цехи, земельні ділянки та…

 
 
 
Написати повідомлення
Оберіть форму звернення:
 
 
 
Ідентифікатор сторінки
Ідентифікатор сторінки:
1234

Пошук
 
 

Закрити
 
 
Замовити дзвінок
person
phone
email
record_voice_over
create